Yenimahalle Sunucu Teknik Servis

Sunucularınızda meydana gelmesi muhtemel tüm sorunların çözülmesi noktasında vakit kaybetmeden bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde oturuyorsanız ve sunucu sorunu yaşıyorsanız Yenimahalle sunucu teknik servis olarak bizlerden yardım alabilirsiniz.

Yenimahalle Sunucu Teknik Servis

Sunucularınızda meydana gelmesi muhtemel tüm sorunların çözülmesi noktasında vakit kaybetmeden bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde oturuyorsanız ve sunucu sorunu yaşıyorsanız Yenimahalle sunucu teknik servis olarak bizlerden yardım alabilirsiniz.

Sunucuya bağlantı sorunları, domain sorunları, kullanıcı sorunları, uzak masaüstü bağlantı sorunları, donanım sorunları gibi yaşamış olduğunuz her türlü sorunun çözülmesinde sizlere hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra, diğer sunucu teknik servislere kıyasla çok daha kaliteli bir hizmeti ekonomik bir fiyatla sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Yenimahalle Sunucu Teknik Servis Neler Vaat Ediyor?

Sunucu destek ve yapılandırma konusunda bizden yardım alabilirsiniz. Domain kontrolü, active directory kurulumu, server kurulumu, group policy çözümleri ve daha birçok benzer hizmetin bizler tarafından verildiğini ifade etmeliyiz. Bunun yanı sıra, veri yedekleme konusunda sorun yaşıyorsanız veya nasıl veri yedekleneceğini bilmiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Veri güvenliği başta olmak üzere sanal ve fiziki makinelerde yedekleme ve felaket kurtarma tarzındaki hizmetler için bizi arayabilirsiniz.

Yenimahalle sunucu teknik servis olarak güvenlik duvarları ve web yazılım hizmetleri gibi konularda da hizmetimiz bulunmaktadır. Web sunucu kurulum ve yapılandırılması, Ftp sunucu kurulum ve yapılandırılması, Linux sunucu kurulum ve yapılandırılması, mail sunucu kurulum ve yapılandırılması, proxy sunucu kurulum ve yapılandırılması gibi konularda bizden yardım alabilirsiniz.

Yenimahalle sunucu teknik servis olarak günümüzdeki firmalar için en önemli etmenlerin başında verilerin geldiğinin bilincindeyiz. Bu noktada, kurumsal ve ticari verilerin korunması noktasında gerekli olan tüm sunucu teknik servis hizmetini sizlere eksiksiz olarak sunmaktayız. Verilerin erişilebilir olmasının yanı sıra güvenliğinin de sizin adınıza önemli olduğunun bilincinde hareket ediyoruz.

Bilgisayar ve sunucu sayınız her ne olursa olsun çalışanlarınızın veya müşterilerinizin bilgiye sürekli erişimi veya bu verilerin devamlı olarak güncellenmesi önem taşımaktadır. Yeni verilerin sisteme hızlı ve doğru bir şekilde işlenmesi adına bizi tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak, büyümeyi düşünen bir firmaysanız sunuculara yatırım yapmak zorundasınız. Bu bağlamda, işinize yarayacak her türlü işlemde ve sunucularınızın yaşamış olduğu sorunların çözülmesinde bizden hizmet alabilirsiniz.

WE Teknoloji

Firmamız; uzun yıllardan bu yana bulunduğu sektörde birçok yeniliğe imza atmıştır. Kurumsal bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Tamamen bizim tarafımızdan geliştirilen altyapıya sahip olan ürünler sayesinde birçok firmanın ihtiyaçları karşılanmaktadır. 

Güncel Yazılar

Bizi Takip Edin!

E-Bültenimize Abone Olun!

En Yeni Güncel Duyuru, Haber ve Kampanyaları Eposta ile alımı onaylamış sayılırsınız. Teşekkürler.