Hakkımızda

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
WE Teknoloji Limited Şirketi

WE Teknoloji Limited Şirketi

Firmamız; uzun yıllardan bu yana bulunduğu sektörde birçok yeniliğe imza atmıştır. Kurumsal bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Tamamen bizim tarafımızdan geliştirilen altyapıya sahip olan ürünler sayesinde birçok firmanın ihtiyaçları karşılanmaktadır. Hizmet verdiğimiz firmaların iş süreçlerinin hızlı, kolay ve düşük maliyetlerle tamamlanması sağlanmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında bizden hizmet alanların yönetebilecekleri araçlar onların hizmetine sunulmaktadır.

 

Takımımız; birçok konuda hizmet vermektedir. Müşterilerimizin tüm süreçlerini tek bir platformdan yönetmesi sağlanmaktadır.

Vizyonumuz

Çalışanlarımızın en yüksek performanslarına ulaşmalarını sağlamak, bu sayede müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmetlerde onlara en iyisini sunabilmek, müşterilerimizin büyümelerine katkı sağlamak.

Misyonumuz

Her geçen gün farklı uygulamalar geliştirerek vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini arttırmak. Bu sayede, müşterilerimizi yepyeni ufuklara taşımak.

Değerlerimiz

- Hatasız ve güvenilir teknolojiler ortaya koymak, Fiyat ve performans ilişkisinde en iyisini sunmak. Müşterilerimizin en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla almasını sağlamak.

Neler Vaat Ediyoruz?
Geleceğe Taşıyoruz...

Neler Vaat Ediyoruz?

Bilişim teknolojileri; küreselleşme süreci her geçen gün hızlanan dünyamızın evrensel gelişim aracı olmaktadır. Bilişim; ülkelerin bilim ve teknoloji yarışında en üst sıralarda olması adına vazgeçilmez bir unsurdur. Toplumların daha çok gelişmesi adına bilişim teknolojilerinden faydalanması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, her ülkenin dışarıya açılmaya ihtiyacı bulunmaktadır. Bu noktada, rekabetin hakim olduğu uluslararası pazarlarda başarılı olabilmek adına izlenebilir, yönetilebilir, gelişime son derece açık bir altyapıya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu altyapının sağlanması için ileri teknolojinin kullanılması ve yoğun bir emek sarf edilmesi şarttır.

Firmamız; uzun yıllardır bu sektörde bulunmanın getirmiş olduğu tecrübeyle müşterilerin isteklerini en kısa sürede karşılayan ve onların ihtiyaçlarına uygun hizmeti ideal şartlarla almasını sağlayan bir firma olmayı hedeflemektedir. Tecrübelerimize dayanan çözümler geliştirmeyi ve bu çözümleri bizden hizmet almayı talep eden işletmelere sunmayı amaç edinmekteyiz.

shape
shape
shape
shape
shape
shape

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Firmamız; müşterilerinin beklentilerini tam anlamıyla karşılamayı amaç edinmektedir. Bu sayede, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olması amaçlanmaktadır. Müşterilerimizden gelen tüm geri bildirimleri alabileceğimiz bir süreç tasarlamaktayız. Bunun yanı sıra, müşteri bildirimlerini objektif bir şekilde değerlendirerek çözüm odağına müşterileri koyarak ele almaktayız. Müşterilerimiz; firmamıza dair tüm istek, şikayet ve önerilerini bize istedikleri zaman bildirebilirler. Ancak, firmamıza ulaşan müşteri bilgileri gizlilik politikası içerisinde değerlendirilmektedir.

Firmamız; müşteri memnuniyetinin sağlanması için her şeyden önce çalışan memnuniyetinin sağlanması gerektiğinin bilincindedir. Bu noktada, çalışanlarımıza en üst seviyede çalışma şartları sunmaktayız. Bu sayede, onların performanslarının yükselmesini sağlamaktayız. Çalışan performanslarının artmasının bir neticesi olarak müşteri memnuniyet seviyesi de yükselmektedir. Firmamız; müşteri memnuniyetinin sağlanması noktasında sektöre dair en güncel gelişmeleri takip etmektedir. Bu sayede, altyapının yenilenmesi ve geliştirilmesi noktasında gerekli işlemler yapılmaktadır.

Firmamız; müşterileriyle olan iletişimini çok önemsemektedir. Bu noktada, güler yüzlü, anlayışlı, kibar, müşterinin derdini anlayabilecek teknik konulara hakim çalışanlarımız bulunmaktadır. Müşteri yönetimi dahil olmak üzere tüm iş süreçlerini müşteri odaklılık çerçevesinde değerlendirip sürekli geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Hazırsanız Başlayalım!

En doğru çözümler için buradayız...

İLETİŞİM
Çözüm Ortaklarımız

İnsan Kaynakları Politikamız

Firma olarak değişime ve gelişime açık, yenilikçi bir çalışma ortamı yaratmayı hedefliyoruz. Bu sayede, çalışanlarımızın performanslarının artması öncelikli hedefimizdir. Firmamızda kurumsal hedeflerin bireysel hedeflere dönüşmesi, şirketin hedeflerine etkili ve kısa sürede ulaşması amaçlanmaktadır. Firmamızın çalışan profili; başarı motivasyonu yüksek, değişime ve gelişime açık, ekip çalışması yapabilen, takım ruhuna inanan, kaynaklarını ve zamanı doğru kullanan, sorumluluk seviyesi yüksek, birçok konuda duyarlı kişilerden oluşmaktadır.

00

Server

00

Web & Grafik

00+

Barındırma

00+

Güvenlik Sistemi

Bir Sorunuz mu var ?

Teknoloji Adına Tüm Sorular

Destek