Yenimahalle Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayar teknik servisleri sayesinde bilgisayarlarınızın yaşamış olduğu sorunların çözülmesini sağlayabilirsiniz. Donanım bakım onarım ve sistem destek hizmetleri veren bilgisayar teknik servisine her zaman ihtiyaç duyulmaktadır.

Yenimahalle Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayar teknik servisleri sayesinde bilgisayarlarınızın yaşamış olduğu sorunların çözülmesini sağlayabilirsiniz. Donanım bakım onarım ve sistem destek hizmetleri veren bilgisayar teknik servisine her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Müşterilerin BT altyapısında bulunan pc, server, yazıcı ya da tarayıcı gibi çevre ürünlerinin standartlara uygun bir şekilde, uçtan uca kurulmasını ve çalıştırılmasını sağlayan teknik destek hizmetlerinin bu kapsamda olduğunu söyleyebiliriz. Bilgisayar teknik servisi; belirli servis seviyelerine uygun olarak verilmektedir. Servis seviyesi esaslı ve çağrı bazlı olduğunu söylemek gerekir.

Bilgisayar teknik servisi hizmeti almak adına bizleri tercih edebilirsiniz. Yenimahalle bilgisayar teknik servisi olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alma şansını sizlere sunmaktayız. Bizi aradığınız takdirde sorunun çözülmesi adına evinize veya iş yerinize uzman ve profesyonel ekibimizi göndermekteyiz. Bunun yanı sıra, sorunun söz konusu alanda çözülememesi halinde bilgisayarın gerekli tüm işlemlerini ofisimizde yapmaktayız. Sonuç olarak, amacımız, kısa süre içerisinde bilgisayarın yaşamış olduğu teknik servis desteğinin halledilmesidir.

Yenimahalle Bilgisayar Teknik Servisi Neler Vaat Ediyor?

Bilgisayar, server ve çevre birimlerinde oluşan donanım sorunlarının giderilmesinde ve bu kısımların sorunsuz olarak çalışmasında etkili olan yöntemler tarafımızca uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra, parça dahil veya parça hariç olarak hizmet verilmesi söz konusudur. Müşterilerimizle teknik servis arasında hizmet sözleşmesi imzalanmaktadır. Bu sözleşmenin içeriğine göre donanım, bakım ve onarım hizmetleri kapsamında periyodik bakım hizmetinin verilmesi de söz konusu olmaktadır. Periyodik bakım hizmeti; bilgisayarların üzerindeki işletim sistemlerine veya yazılım bileşenlerine verilecek olan destek hizmetlerinden bağımsızdır.

Yenimahalle bilgisayar teknik servisi olarak sistem destek hizmetleri de sunmaktayız. Bilgisayar, server ve çevre birimleri üzerinde bulunan işletim sistemlerinde ve bu işletim sistemleriyle beraber gelen servislerde, alt uygulamalarda bulunan problemlerin giderilmesinde ve genel olarak bilgisayarın sorunsuz olarak çalışmasında etkili olan hizmetler bu kapsamda bulunmaktadır. Sistem destek hizmetlerinin yerinde veya uzaktan verilmesi söz konusudur.

Yenimahalle bilgisayar teknik servisi olarak sorumlu olduğumuz konular belirlidir. Bilgisayar üzerinde üretici hatalarından kaynaklı sorunların giderilmesinde herhangi bir vasfımız bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra, tüketim malzemesi temini ve maliyetleri de yine sorumluluğumuz kapsamında değildir.

WE Teknoloji

Firmamız; uzun yıllardan bu yana bulunduğu sektörde birçok yeniliğe imza atmıştır. Kurumsal bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Tamamen bizim tarafımızdan geliştirilen altyapıya sahip olan ürünler sayesinde birçok firmanın ihtiyaçları karşılanmaktadır. 

Güncel Yazılar

Bizi Takip Edin!

E-Bültenimize Abone Olun!

En Yeni Güncel Duyuru, Haber ve Kampanyaları Eposta ile alımı onaylamış sayılırsınız. Teşekkürler.