Sophos Firewall

Günümüz teknolojik koşulları içerisinde bilgisayarların ve internetin kullanılmaması mümkün değildir. Kişisel bilgisayar kullanıcıları, kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve daha birçok kişi ya da kurumun faaliyetlerini ve genel olarak hayatını devam ettirmesi için bilgisayar

Sophos Firewall

Günümüz teknolojik koşulları içerisinde bilgisayarların ve internetin kullanılmaması mümkün değildir. Kişisel bilgisayar kullanıcıları, kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler ve daha birçok kişi ya da kurumun faaliyetlerini ve genel olarak hayatını devam ettirmesi için bilgisayar kullanımına ve internetten faydalanmaya ihtiyacı olmaktadır. Bu noktada, bilgisayar kullanımının zannedildiği kadar risksiz bir eylem olmadığını ifade etmek gerekir. Bir başka deyişle, kişisel bilgisayar kullanıcılarından tutun da iş amaçlı olarak kullanılan bilgisayarlara kadar her bilgisayarın güvenliği büyük önem taşımaktadır.

Sophos Firewall sayesinde bilgisayarınızın tüm güvenlik sorunlarını çözebilirsiniz. Bu sistem sayesinde ağ güvenliğinizin ciddi bir şekilde korunması mümkün olmaktadır. Sophos Firewall; en yüksek seviyede güvenlik sağlayarak bilgisayarlarınızı koruma altına almaktadır. Sophos Firewall sayesinde izinsiz giriş çıkışlar başta olmak üzere truva atı, spam, trojen ve dışarıdan gelmesi muhtemel her türlü tehdidin önlenmesi mümkün olmaktadır.

Sophos Firewall Neler Vaat Ediyor?

Sophos sistemleri içerisinden size hitap edeni tercih edebilirsiniz. E-posta, virüsler, solucan, zararlı ve casus yazılımlar, VPN, anti spam, anti virüsler, IPS mesajlaşma ve daha birçok konuda size etkin bir güvenlik unsuru vaat etmektedir. Sophos Firewall; ağınıza gelen tüm verileri filtrelemektedir. Bu sayede, zararlı olan veya olması muhtemel verilerin geçmesine izin vermemektedir. Söz konusu denetimleri yapmak adına IP filtreleme, web filtreleme, port filtreleme gibi yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlerin %100 verimli olarak çalıştığı konusunda emin olabilirsiniz.

Her bilgisayardaki işletim sisteminde güvenlik duvarı bulunmaktadır. Ancak, detaylı içeriklere sahip olmadıklarından dolayı etkin bir güvenlik vaat edemezler. Sophos; benzer güvenlik sistemlerine kıyasla çok daha verimli bir filtreleme ve güvenlik sunmaktadır. Bu bağlamda, Sophos Firewall; bilgisayarında etkin bir koruma isteyenlerin ilk tercihi olmaktadır.

Sophos; üretmiş olduğu güvenlik sistemleri sayesinde tüm dünyada tanınmaktadır. Bu noktada, başarısının kalıcı olmadığını söylemek gerekir. Bilgisayarınıza yapılan siber saldırılardan kurtulmak adına tercihiniz kesinlikle Sophos Firewall olmalıdır. İster kişisel amaçlarla bilgisayar kullanın, isterseniz de iş amaçlı bilgisayara sahip olun, etkin bir güvenlik yaratmak adına tercihiniz kesinlikle Sophos Firewall olmalıdır.

WE Teknoloji

Firmamız; uzun yıllardan bu yana bulunduğu sektörde birçok yeniliğe imza atmıştır. Kurumsal bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Tamamen bizim tarafımızdan geliştirilen altyapıya sahip olan ürünler sayesinde birçok firmanın ihtiyaçları karşılanmaktadır. 

Güncel Yazılar

Bizi Takip Edin!

E-Bültenimize Abone Olun!

En Yeni Güncel Duyuru, Haber ve Kampanyaları Eposta ile alımı onaylamış sayılırsınız. Teşekkürler.