Sophos Antivirüs

Antivirüs olmadan bilgisayar kullanmak oldukça risklidir. Bilgisayarları zararlı programlardan korumak adına tercih edilen antivirüsler sayesinde çok daha güvenli bir bilgisayar deneyimi yaşayabilirsiniz. Antivirüs; bilgisayarların zararlı ve casus yazılımlardan korunması

Antivirüs olmadan bilgisayar kullanmak oldukça risklidir. Bilgisayarları zararlı programlardan korumak adına tercih edilen antivirüsler sayesinde çok daha güvenli bir bilgisayar deneyimi yaşayabilirsiniz. Antivirüs; bilgisayarların zararlı ve casus yazılımlardan korunması adına tasarlanan güvenlik yazılımlarıdır. Antivirüs programlarının her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu noktada, kullanıcıların kişisel isteklerine ve kullanım amaçlarına uygun bir antivirüs programını tercih etmesi önerilmektedir.

Antivirüslerin farklı türleri olmasına rağmen genel olarak zararlı yazılımları ve virüsleri bularak onları yok etmeye çalıştıklarını ve virüslere karşı güvenlik duvarı oluşturdukları bilinmektedir. Bilhassa kurumsal bilgisayarların güvenliği adına tercihiniz her zaman Sophos Antivirüs olmalıdır. Kaliteli ürünleri sayesinde adını tüm dünyaya duyuran Sophos; bilhassa antivirüs programıyla kurum bilgisayarlarının sorun yaşamamasını sağlamaktadır.

Sophos Antivirüs Hangi Özelliklere Sahiptir?

Sophos; antivirüs konusunda kurumsal çözümler üretmektedir. Bu noktada, önemli referanslara sahip olan Sophos Antivirüs programına güvenebilirsiniz. Az kaynak kullanımıyla maksimum seviyede koruma sağlayan bu antivirüs programının piyasadaki en iyi seçeneklerden birisi olduğunu ifade etmek gerekir. Sophos Antivirüs; özellikle Windows, Linux ve UNIX işletim sistemlerine sahip olanlar için en iyi tercihtir. Az bellek kullanımıyla üst düzey koruma sağlayan Sophos Antivirüs sayesinde etkin bir güvenlik sağlayabilirsiniz.

Sophos Antivirüs sayesinde her şeyden önce sistem performansınız hiçbir şekilde zorlanmadan kontrol altında tutulacaktır. Bunun yanı sıra, sanallaştırma konusu optimize edilmiştir. Profesyonel sunucular için şiddetle tavsiye edilen bu sistem; bilhassa başka antivirüs programlarında olmayan az kaynak kullanımı yüzünden tercih edilmektedir. Sophos Antivirüs; etkin koruma işlevine ek olarak, ağ depolama konusunda da en iyisini sunmaktadır. Ağ depolama sistemlerinin güvenliği son yıllarda çok fazla gündeme gelmektedir. Bu konuda da Sophos Antivirüs’e güvenebilirsiniz. Ağ depolama birimlerinizin koruma altında olmasını istiyorsanız bu sistemi tercih edebilirsiniz.

Sophos Antivirüs; sistem koruması noktasında profesyonel destek sunmaktadır. Bu uygulama sayesinde tüm cihazlarınız %100 koruma altında olacaktır. Sophos Antivirüs; cihazlar ve dosya paylaşımları için ayrı bir şifreleme avantajını sunmaktadır. Mobil cihazlar için profesyonel koruma sağlayan bu antivirüs programının sizin için en iyi tercih olacağını bilmeniz gerekir.

 

WE Teknoloji

Firmamız; uzun yıllardan bu yana bulunduğu sektörde birçok yeniliğe imza atmıştır. Kurumsal bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Tamamen bizim tarafımızdan geliştirilen altyapıya sahip olan ürünler sayesinde birçok firmanın ihtiyaçları karşılanmaktadır. 

Güncel Yazılar

Bizi Takip Edin!

E-Bültenimize Abone Olun!

En Yeni Güncel Duyuru, Haber ve Kampanyaları Eposta ile alımı onaylamış sayılırsınız. Teşekkürler.