Çankaya Bilgisayar Teknik Servisi

Sertifikalı, uzman ve profesyonel çalışanlarımız sayesinde bilgisayarlarınızın yaşamış olduğu tüm arızaların çözülmesinde hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra, istediğiniz takdirde bizden kurumsal bakım anlaşması sayesinde daha detaylı...

Sertifikalı, uzman ve profesyonel çalışanlarımız sayesinde bilgisayarlarınızın yaşamış olduğu tüm arızaların çözülmesinde hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra, istediğiniz takdirde bizden kurumsal bakım anlaşması sayesinde daha detaylı hizmetler alabilirsiniz. Çankaya bilgisayar teknik servisi olarak sizin veya işletmeniz için bir teknik servisten daha fazlasını sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz hızlı çözümler sunarak rahatınız adına çalışmaktadır.

Çankaya Bilgisayar Teknik Servisi Neler Vaat Ediyor?

Çankaya bilgisayar teknik servisi olarak hem yerinde hem de merkezimizde olmak üzere bilgisayar teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Yerinde teknik servis hizmeti sunularak uzman ekibimizin sorun yaşayan bilgisayarlara anında müdahale etmesi sağlanmaktadır. Bir başka deyişle, randevu yöntemiyle hizmet verilmektedir. Sunucu, notebook ve sistemsel sorunlarda yaşamış olduğunuz problemlerin en kısa zamanda giderilmesi amaçlanmaktadır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrıların kısa zamanda cevaplanması mümkün olmaktadır. Müşterilerin talepleri randevu programına dahil edilmektedir. Bu sayede, randevu zamanıyla ilgili olarak bilgi verilmektedir.

Çankaya bilgisayar teknik servisi olarak kabul ettiğimiz ürünlerin arızalarına dair tüm işlemlerin büyük bir titizlikle yapıldığını söylemek gerekir. Notebook onarımı, masaüstü bilgisayar onarımı, virüs temizliği ve sistemsel problemlerin bu kapsamda olduğunu ifade edebiliriz. Bilgisayar teknik servisi içerisinde bilgisayarların herhangi bir özel bilgisinin kaybolması mümkün değildir. Bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin gizliliği gibi konularda asla sıkıntı yaşamayacağınızı garanti etmekteyiz.

Çankaya bilgisayar teknik servisi olarak ürününüzün durumu hakkında istediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz. Arızalı ürün takibi hizmeti sunan teknik servisimiz sayesinde ürününüzün son hali ve arızasının boyutu hakkında yeterli bilgi edinebilirsiniz. Sonuç olarak, Çankaya ilçesinde bilgisayar teknik servis hizmeti sunan firmamız sayesinde sistemsel arızalar başta olmak üzere bilgisayarınıza dair tüm sorunların kısa zamanda giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Çankaya bilgisayar teknik servisi olarak gelişmiş alt yapımız ve tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Arıza tespitlerini en iyi şekilde yapmaktayız. Buna ek olarak, bilgisayar sisteminin yenilenmesi, işletim sisteminin yükseltilmesi, bilgisayar işlemci performansının arttırılması gibi konularda da hizmet vermekteyiz. Bilgisayar markanız her ne olursa olsun bizden sorunsuz olarak hizmet alabilirsiniz. Uygun fiyat avantajını sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

WE Teknoloji

Firmamız; uzun yıllardan bu yana bulunduğu sektörde birçok yeniliğe imza atmıştır. Kurumsal bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Tamamen bizim tarafımızdan geliştirilen altyapıya sahip olan ürünler sayesinde birçok firmanın ihtiyaçları karşılanmaktadır. 

Güncel Yazılar

Bizi Takip Edin!

E-Bültenimize Abone Olun!

En Yeni Güncel Duyuru, Haber ve Kampanyaları Eposta ile alımı onaylamış sayılırsınız. Teşekkürler.