Ankara Sunucu Teknik Servis

Sunucu teknik servis konusunda hizmet almak istiyorsanız Ankara sunucu teknik servis olarak bizleri tercih etmelisiniz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alma şansını sizlere sunan servisimiz sayesinde yaşamış olduğunuz tüm sorunlar...

Sunucu teknik servis konusunda hizmet almak istiyorsanız Ankara sunucu teknik servis olarak bizleri tercih etmelisiniz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alma şansını sizlere sunan servisimiz sayesinde yaşamış olduğunuz tüm sorunlar kısa süre içerisinde çözülecektir. Server problemlerinin yanı sıra yazılım ve donanımsal sunucu sorunlarının her birini çözüme kavuşturmaktayız. Teknik servis ekibimiz; profesyonel ve deneyimli olmakla beraber müşteri memnuniyetinin sağlanması noktasında sizlere en iyisini sunmaktadır. Server kurulumu, sunucu kurulumu, bakım çalışmaları, destek ve güvenlik gibi hususlarda Ankara sunucu teknik servis olarak bizden daha iyisini bulamazsınız. Günün her saatinde bizleri arayarak sorununuzu bildirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş yapacak ekibimizden hizmet almanın şansını yaşayabilirsiniz.

Ankara Sunucu Teknik Servis Neler Vaat Ediyor?

Ankara sunucu teknik servis olarak en kaliteli hizmeti sizlere sunmanın gururunu yaşıyoruz. Ankara’nın birçok ilçesinde server kurulumu yapmaktayız. Buna ek olarak, bizimle bakım anlaşması yaptığınız takdirde üzerinizdeki iş yükünden ve bu konudaki sorumluluğunuzdan kurtulabilirsiniz. Sunucu kurulum ayarları, server bakım çalışması, server onarım, server güvenliği, server danışmanlık ve server eğitimi gibi konularda Ankara sunucu teknik servis olarak hizmet veriyoruz.

Sunucu kurulumu konusunda bizden garantili hizmet alabilirsiniz. Kurulum öncesi tüm sistemin işlevsel ve yapısal planı çıkartılmaktadır. Bunun yanı sıra, sistemin donanımsal özellikleri belirlenmektedir. Ayrıca, sistemin network özellikleri tespit edilmektedir. Sunucunun tüm host adapter özelliklerinin de çıkartıldığını söylemek gerekir. Buna ek olarak, server kurulumu sırasındaki işlemler de bizim sorumluluğumuz altında bulunmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetler arasında sunucunun sistem disk yapısının istenildiği şekilde bölümlenmesi yer almaktadır. Kurulum, işletim sisteminin sunucu yazılım seçenekleri ile başlamaktadır. İşletim sisteminin kurulumu yapılmaktadır. Bütün host adapter ve network sürücülerinin kurulumu tamamlanmaktadır. Bunun yanı sıra, işletim sisteminin parolası; müşterinin istediği şekilde hazırlanmaktadır. Son olarak, sistemdeki gateway bölümlemesi önceki sunucuda olduğu gibi hazırlanmaktadır.

Ankara sunucu teknik servis olarak vermiş olduğumuz hizmetler bununla sınırlı değildir. Sunucularınızda yaşamış olduğunuz tüm sorunların çözülmesi noktasında hiçbir endişe duymadan, gönül rahatlığıyla bizden hizmet alabilirsiniz.

WE Teknoloji

Firmamız; uzun yıllardan bu yana bulunduğu sektörde birçok yeniliğe imza atmıştır. Kurumsal bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Tamamen bizim tarafımızdan geliştirilen altyapıya sahip olan ürünler sayesinde birçok firmanın ihtiyaçları karşılanmaktadır. 

Güncel Yazılar

Bizi Takip Edin!

E-Bültenimize Abone Olun!

En Yeni Güncel Duyuru, Haber ve Kampanyaları Eposta ile alımı onaylamış sayılırsınız. Teşekkürler.